Aktualne ogłoszenia

Najnowsze intencje

Porządek nabożeństw

Zapoznaj się z porządkiem nabożeństw

Cmentarz

Odwiedź nas

Aktualności z Diecezji Sosnowieckiej

STANDARDY OCHRONY DZIECI W NASZEJ PARAFII TZW. 'USTAWA KAMILKA'
21/08

KLIKNIJ W LINK, ABY PRZEJŚĆ DO MATERIAŁÓW:
Standardy Ochrony Dzieci w Parafii pw. św. Małgorzaty w Bydlinie

Uroczystości Odpustowe - 21.07.2024
19/07

Pogrzeb śp. Antoniego Straszaka (l. 71) - 19.06.2024 - Bydlin (Zawadka)
17/06

Zmarł śp. Antoni STRASZAK (lat 71) - (Bydlin-Zawadka).

Pogrzeb śp. Antoniego Straszaka odbędzie się w dniu 19 czerwca 2024 r. Nabożeństwo żałobne o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym w Bydlinie. Sprawdź szczegóły uroczystości pogrzebowych klikając w klepsydrę... Modlimy się za duszę śp. Antoniego, a rodzinie zmarłego składamy kondolencje.

Antoni Straszak

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Przez nieskończone miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Pogrzeb śp. Kazimierza Laskowskiego (l. 94) - 8.04.2024 - Bydlin (Załęże)
04/04

Zmarł śp. Kazimierz LASKOWSKI (lat 94) - (Załęże).

Pogrzeb śp. Kazimierza Laskowskiego odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2024 r. Nabożeństwo żałobne o godz. 14.00 w Kaplicy przy cmentarzu w Bydlinie. Sprawdź szczegóły uroczystości pogrzebowych klikając w klepsydrę... Modlimy się za duszę śp. Kazimierza, a rodzinie zmarłego składamy kondolencje.

Kazimierz Laskowski

Pogrzeb śp. Arkadiusza Kudeli (l. 29) - 5.04.2024 - Bydlin (Domaniewice)
04/04

Zmarł śp. Arkadiusz KUDELA (lat 29) - (Domaniewice).

Pogrzeb śp. Arkadiusza Kudeli odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2024 r. Nabożeństwo żałobne o godz. 16.00 w Kaplicy przy cmentarzu w Bydlinie. Sprawdź szczegóły uroczystości pogrzebowych klikając w klepsydrę... Modlimy się za duszę śp. Arkadiusza, a rodzinie zmarłego składamy kondolencje.

Arkadiusz Kudela